Powrót na stronę główną
Bezpieczna i skuteczna chemia do prania wykładzin i dywanów
Doświadczenie w usługach prania
Maszyny do prania tapicerki

Ochrona danych


W celu umożliwienia Państwu korzystania z niektórych elementów niniejszego serwisu Właściciel gromadzi Państwa dane osobowe. Właściciel przestrzega zasad Ustawy o ochronie danych osobowych i dołoży wszelkich starań w celu zachowania Państwa danych w poufności. Dane te nie bedą przekazywane żadnym innym podmiotom. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych macie Państwo prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich modyfikacji i usunięcia w każdej chwili.

DANE KONTAKTOWE

Clean-Pro

ul. Mickiewicza 22

41-409 Mysłowice

tel. +48502854444 email: [email protected]

Mapę dojazdu oraz opinie o naszej firmie znajdą Państwo na stronie kontakt

Regulamin strony Clean-Pro z informacjami o usługach prania dywanów, prania tapicerki

Zawartość niniejszej strony, dostęp do niej i korzystanie z niej podlegają niżej podanym warunkom oraz odpowiednim przepisom prawa.
Jakiekolwiek wykorzystywanie niniejszego serwisu lub jego cześci może odbywać się jedynie i wyłacznie w celach niekomercyjnych i dla użytku własnego wyłąćznie za zgodą Właściciela. Jakiekolwiek modyfikowanie lub reprodukowanie niniejszego serwisu lub jego części jest zakazane. Wszelkie umieszczone w niniejszym serwisie nazwy produktów i inne nazwy handlowe stanowią prawem chronione znaki towarowe firm, podmiotów stowarzyszonych lub partnerów handlowych i jakiekolwiek ich wykorzystywanie odbywać sie może jedynie po uzyskaniu pisemnej ich zgody. Prawnej ochronie podlegaja rownież wszelkie wzory użytkowe znajdujące sie w niniejszym serwisie.
żadna informacja zamieszczona w niniejszym serwisie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Właściciel dokłada najwyższej staranności w celu zapewnienia poprawności i dokładności informacji umieszczonych w niniejszym serwisie niemniej jednak nie daje żadnej gwarancji co do ich poprawności lub dokładności. Własciciel nie jest odpowiedzialny za jakiekolwiek szkody wynikajace z korzystania lub tez niemożnosci korzystania z niniejszego serwisu, jak rownież wynikające z oparcia sie na informacjach podanych w niniejszym serwisie.
Właściciel zastrzega sobie prawo do modyfikowania, uzupełniania lub usuwania zawartości niniejszego serwisu oraz do zaprzestania udostepniania niniejszego serwisu lub jego czesci w dowolnej chwili, z dowolnego powodu, bez uprzedniego informowania o tym użytkownikow.
Jakiekolwiek komentarze, sugestie lub uwagi nawiazujace do informacji zawartych w niniejszym serwisie, przekazane przez użytkownikow nie beda traktowane przez Własciciela jako poufne.
Właściciel informuje, ze serwisy i strony internetowe, do ktorych odesłania znajduja sie w niniejszym serwisie, o ile nie zawierają takiej informacji, nie zostaly przygotowane przez Właściciela nie ponosi on żadnej odpowiedzialnosci za informacje, opinie i materiały tam zawarte.