Powrót na stronę główną
Bezpieczna i skuteczna chemia do prania wykładzin i dywanów
Doświadczenie w usługach prania
Maszyny do prania tapicerki

CZYSZCZENIE DYWANÓW, PRANIE WYKŁADZINY - USŁUGI DODATKOWE

CZYSZCZENIE DYWANóW, WRAZ Z WYBIELANIEM FRęDZLI - Często oprócz czyszczenia dywanów, klienci zlecają nam usługe wybielania frędzli, jest to trudne zadanie zwłaszcza jeśli są one bawełniane, samo pranie dywanów nie rozwiązuje sprawy. Posiadamy środki chemiczne oraz przede wszystkim doświadczenie przez co czyszczone dywany wraz z frędzlami wyglądają śnieżnobiałe.

CZYSZCZENIE DYWANóW, PRANIE WYKłADZIN CZYSZCZENIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ WRAZ Z NEUTRALIZACJą ZAPACHóW - Nieprzyjemny zapach po dłuższym czasie bez czyszczenia dywanu, czy prania wykładziny jest rzeczą dosyć powszechną, rokładające się resztki jedzenia, zapachy zwierząt, stęchlizna, zapach papierosów zwłaszcza podczas czyszczenia tapicerek samochodowych na to również mamy rozwiązanie wystarczy zaznaczyć tę informację podczas przekazania dywanu do czyszczenia, prania wykładziny, prania tapicerki samochodowej

dywan po czyszczeniu

SPRZĘT I ŚRODKI CZYSZCZĄCE

Do czyszczenia dywanów i prania tapicerki meblowej wykorzystujemy profesjonalny sprzęt markiTersus Europe, Duplex International oraz bardzo wysokiej jakości środki czyszczące głównie w oparciu o środki firmy Prochem UK, które wyróżniają się bezpieczeństwem dla ludzi, zwierząt i czyszczonych tkanin, pozostawiając świeży zapach czystości i sterylność pranych powierzchni. Sterylność utrzymuje sie od 6 do 9 miesięcy, następnie zabieg czyszczenia dywanów należy powtórzyć. Polecamy również usługę impregnacji powierzchni.

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy, dla których oprócz czyszczenia dywanów i prania tapicerki meblowej, świadczymy kompleksową usługę sprzątania biur, prania wykładzin, sprzątania po remontach i modernizacjach.

chemia do prania dywanów i wykładziny

DANE KONTAKTOWE

Clean-Pro

ul. Łukasiewicza 21

41-409 Mysłowice

tel.

+48502854444

email: [email protected]

Mapę dojazdu oraz opinie o naszej firmie znajdą Państwo na stronie kontakt

O FIRMIE - POWSTALIŚMY ABY SPROSTAĆ ZAPOTRZEBOWANIU RYNKU NA USŁUGI CZYSZCZENIE TAPICERKI MEBLOWEJ, PRANIE DYWANÓW, CZYSZCZENIE WYKŁADZIN NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

+48502854444

Ze względów zdrowotnych i estetycznych należy regularnie i dokładnie oczyścić meble tapicerowane (sofy, fotele, pufy i inne).

Niebezpieczne roztocza kurzu domowego najliczniej gromadzą się w meblach tapicerowanych. Ich pokarmem jest złuszczony naskórek ludzki i zwierzęcy oraz mikroorganizmy.

Wielu z nas cierpi na alergiczne nieżyty nosa, katary , bóle zatok czy astmę oskrzelową, a wszystko to może mieć swoje źródło we wszechobecnych roztoczach w nieoczyszczonych meblach tapicerowanych.

To, co jest najbardziej niebezpieczne to odchody roztoczy, gdzie znajduje się najwięcej alergenów. Czyszczenie tapicerki jest w szczególności ważne, gdy w domu są osoby chore, starsze, niemowlaki czy małe dzieci.

Zachęcamy do systematycznego czyszczenia tapicerki, czyszczenia sof i prania foteli.
Efekty profesjonalnego czyszczenia mebli tapicerowanych utrzymuje się do 9 miesięcy.

Zapewniamy czyszczenie tapicerki meblowej na najwyższym poziomie.

Czyszczenie krzesła w firmie Clean-Pro

IMPREGNOWANIE DYWANÓW PO PROCESIE CZYSZCZENIA DYWANÓW

Jak w trakcie każdego procesu impregnacji, powierzchnia czyszczonego dywanu lub wykładziny pokrywana jest cienka warstwą impregnatu, który chroni dywan przed zabrudzeniami, ale tez zabezpiecza jego włókna przed uszkodzeniami i utlenianiem.

Nasza firma wykorzystuje tylko sprawdzone i profesjonalne środki impregnujące.

A efekty czyszczenia dywanów i wykładzin są utrwalone na dłużej.

PRANIE DYWANÓW, PRANIE WYKŁADZINY, CZYSZCZENIE TAPICERKI - A ALERGICY

Roztocza kurzu domowego żyją razem z nami w runie dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej. Usunięcie ich poprzez tradycyjne sprzątanie jest niemożliwe. Zywia sie zluszczonym naskórkiem ludzkimi, zwierzecym oraz mikroorganizmami. Zastosowane środki chemiczne podczas czyszczenia dywanów, prania wykładzin, prania tapicerki powodują likwidacje istniejących już populacji roztoczy oraz ich odchodów, a następnie wprowadzają warunki w ich środowisku niesprzyjające ich ponownemu rozmnażaniu.

Regularne czyszczenie dywanów, czy powszechniej używane określenie pranie dywanów, ale nie tylko również czyszczenie wykładzin, pranie tapicerki meblowej i pranie tapicerki samochodowej powoduje, że zwiększamy możliwość życia w czystym otoczeniu naszego domu bez dodatkowych lokatorów.

Pamiętajmy jakie skutki niosą ze sobą roztocza i inne alergenty - nieżyt alergiczny nosa, astma oskrzelowa, ciągłe bóle głowy

JAK CZĘSTO NALEŻY POWTARZAĆ PROCES CZYSZCZENIA DYWANÓW I PRANIA WYKŁADZINY

Proces czyszczenia dywanów powinien być powtarzany systematycznie nie tylko ze względów higienicznych, estetycznych ale też zdrowotnych. Ponadto, powierzchnie dywanów nie czyszczone latami akumulują brud, który z czasem ulega utlenieniu. W procesie czyszczenia dywanów i prania wykładzin najistotniejszy jest czynnik czasu reakcji, plamy które wniknęły we włókna moga już nigdy nie zejść jeśli poczekamy z ich usunięciem kilka miesięcy.

Jesteśmy nowoczesną, dynamiczną firmą, specjalizującą się w profesjonalnym sprzątaniu biur, praniu dywanów, wykładzin, czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej, oraz myciu okien i ram okiennych.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu gwarantujemy Państwu najwyższą jakość wykonywanych usług. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych Klientów.